Rijeka, Stare miasto, Chorwacja – spacer wirtualny

Data wykonania: 2015-08-21.

W Chorwacji byliśmy na wycieczce z biurem Rainbow Tours. była to wycieczka objazdowo-wypoczynkowa i zgodnie z warunkami oprócz dni objazdowych powinna zawierać trzy dni wypoczynku w hotelu położonym na Istrii, w odległości maks. 500 m od morza.
Niestety, mimo, że na Istrii jest wiele hoteli, które spełniają warunki obiecywane w ofercie tego biura podróży, nie zadbało ono o rezerwację takiego miejsca pobytu, z którego łatwo i szybko można się dostać na plażę. Wylądowaliśmy w wielkim, wciśniętym w staromiejską zabudowę, molochu: hotelu Grand Hotel Bonavia w Rijece, która przecież wcale nie leży na Istrii. Do morza co prawda mieliśmy około 500 m (może trochę więcej, ale nie kłóćmy się o metry, bo to nie jest najważniejsze). Jednak nie było to wybrzeże z plażą gwarantowane w warunkach wycieczki, ale nabrzeże portowe w centrum miasta.
Niniejszy spacer wirtualny zawiera panoramy, które wykonałem podczas porannego spaceru 21.08.2015 po starym mieście, w centrum Rijeki.

Technika: aparat: Canon 550D obiektyw: Sigma 8 mm/F:3,5 ekspozycja: F:8, 1/25 s, ISO 100 typ: panorama sferyczna HDR: nie lokalizacja: Rijeka (Chorwacja)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.